Hibrit Sokak Süpürme Aracı Dass VIA 2000-H

  • Sınıfının En Güçlüsü

    İncelediğiniz ürün geçmiş verilere dayanılarak sınıfının en güçlü temsilcisi ünvanını elde etmiştir.

2 m³ çöp haznesiyle şehrin tüm sokaklarını tek başına temizleyen hibrit motorlu olarak da üretilebilen, su püskürtme özelliğine sahip olan entegre yol süpürme araçları, yolları ve sokakları temizlemeden önce veya sonra su püskürterek tozun önüne geçer. Büyük fabrikalardan belediyelerin fen işleri müdürlüklerine kadar birçok yerde tercih edilen bu makinalar dar sokaklar ve yürüme yolları dahil her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Çöp toplama haznesinde barındırabilen yüksek vakum gücüne sahip bu araçlar, irili ufaklı çöplerden taşlara kadar her şeyi yerden kaldırabilir.

Sürekli boşaltıma ihtiyaç duymadan 2 m³ çöp toplama alanı ile işletmelerde verimli bir temizlik sağlayabilirsiniz. Dass VIA 2000-H hibrit yol süpürme aracı, ileri teknoloji ve yüksek performans sağlayan teknik seçimlerle donatılmıştır. Her şehrin ve alanın farklı ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli ölçü ve kapasitelerde üretilen yerli üretim sokak, cadde ve yol süpürme makineleri, ucuz ve kolayca ulaşılabilen yedek parçalarıyla uzun yıllar hizmet etme potansiyeline sahiptir. Türk mühendislerinin başarısıyla üretilen bu araçlar, ihtiyaçlarınızın fazlasını karşılayarak her zaman yanınızda olacaktır.

Hibrit motor seçenekleriyle su püskürtme özelliğine sahip olan entegre yol süpürme araçları, yolları ve sokakları temizlemeden önce veya sonra su püskürterek tozun önüne geçer. Büyük fabrikalardan belediyelerin fen işleri müdürlüklerine kadar birçok yerde tercih edilen bu makinalar dar sokaklar ve yürüme yolları dahil her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Çöp toplama haznesinde barındırabilen yüksek vakum gücüne sahip bu araçlar, irili ufaklı çöplerden taşlara kadar her şeyi yerden kaldırabilir.

Sürekli boşaltıma ihtiyaç duymadan 1.00 m³ çöp toplama alanı ile işletmelerde verimli bir temizlik sağlayabilirsiniz. Dass VIA 1000-H hibrit yol süpürme aracı, ileri teknoloji ve yüksek performans sağlayan teknik seçimlerle donatılmıştır. Her şehrin ve alanın farklı ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli ölçü ve kapasitelerde üretilen yerli üretim sokak, cadde ve yol süpürme makineleri, ucuz ve kolayca ulaşılabilen yedek parçalarıyla uzun yıllar hizmet etme potansiyeline sahiptir. Türk mühendislerinin başarısıyla üretilen bu araçlar, ihtiyaçlarınızın fazlasını karşılayarak her zaman yanınızda olacaktır.

    Ürün Hakkında Merak Ettikleriniz için Bize Ulaşın

    Benzer Ürünler

    Paylaş